Filtrowanie informacji

W wielu gałęziach przemysłu jesteśmy do robienia z potrzebą odpylania pyłów, które powodują mieszaniny pyłowo-powietrzne wybuchowe. Stanowią wtedy pierwsze procesy powiązane z przeróbką węgla kamiennego, drewna w przemyśle drzewnym, biomasy, pyły organiczne pojawiające się w przemyśle spożywczym, pyły rosnące w sektorze chemicznym, itp. Atex dust collector, to odpylacz wybuchowy jaki został zrobiony zgodnie z unijną dyrektywą Atex.

https://neoproduct.eu/gr/rhino-correct-mia-monadikh-kamera-gia-na-dior8wsete-th-myth-sas-xwris-xeiroyrgikh-epembash/Rhino correct Μια μοναδική κάμερα για να διορθώσετε τη μύτη σας χωρίς χειρουργική επέμβαση!

Dla odpylania mieszanek pyłowo-powietrznych wybuchowych bierzemy w ofercie narzędzia a całe instalacje zrobione razem z ważną dyrektywą 94/9WE ATEX. Mogą żyć one użytkowane dla odpylania pyłów chodzących do grupy wybuchowości St1 i St2. Nasze systemy filtracyjne mają kategorie 3D. Umożliwia toż na budowanie ich w wszystkim miejscu, która jest zaliczona do strefy niezagrożonej wybuchem jak jeszcze w dziedzinach 22 zagrożenia wybuchem.

Dla zabezpieczenia urządzeń jesteśmy dwie główne metody:

Metoda tłumienia wybuchu Metoda ta używa systemy automatycznie reagujące na start ciśnienia szybkiego i duszące w zarodku powstający wybuch. Sposób jest urządzony w czujniki ciśnienia, które wykrywają powstający wybuch, oferuje go do centrali, jaka z zmiany rozpoczyna uruchamianie zawory butli ze materiałem gaszącym. Czas reakcji systemu od wykrycia wybuchu do jego usunięcia to zaledwie około 60 ms. Bardzo duże stłumienie powstającej eksplozji zapobiega wytworzeniu wysokiego ciśnienia niszczącego.

Metoda odciążania wybuchu Zmniejsza się ona do korzystania wszelkiego rodzaju membran lub paneli dekompresyjnych, które wprowadzają ciśnienie wybuchu z ochranianego dania na zewnątrz. Tym środkiem, ciśnienie jakie prowadzi w ochranianym urządzeniu zostanie zmniejszone do wartości niebędącej zagrożenia. Używamy innego sposobie wykonania techniczne membran: okrągłe albo prostokątne, płaskie lub wypukłe, wyposażone w czujnik zerwania lub nie, zrobione ze pewni węglowej lub kwasoodpornej. Z opinie na wymiar płomienia wybuchu wyprowadzonego na zewnątrz, niezbędne jest pasowanie strefy niebezpiecznej w przestrzeni obok membrany.

Dodatkowo, wykorzystywanie wyznaczonych stref zagrożenia wybuchem w zasięgu konkretnej instalacji, każde jej branży i segmenty są łączone w taki sposób, aby one same nie były podstawą powstania źródła zapłonu pyłów.