Krajalnice tarczowe

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała cecha oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, dany do cięcia przede wszystkim innego typu wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem potrafi być brany również do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego urządzenia, jaki ma wolną styczność z żywnością, jest wyprodukowany z tematów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz tworzył tegoż tematu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jako nowe".