Panel dotykowy swiatlo

GASTRO POS jest programem, który kupi na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko modny organizm na zbycie gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w akcji kelnerom plus tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i czasochłonnych szkoleń, a niezwykle naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z daleką gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie tylko w niskim, pojedynczym lokalu, a oraz w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest daleko elastycznym systemem, jaki osiągniemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, czy jest wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i efektu jaki generuje. W zależności od miejsca, można jeszcze ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest wstęp do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z zespołami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.