Sklep miesny z piekarnia

Wizytówką sklepu mięsnego, lub też sklepu interesującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Są wtedy tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest mocno ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie przyznaje się do krojenia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich szykowania w formie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najdoskonalszej jakości materiałów, i oczywiście z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona stanowi w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.